Stav objednávky

Stav objednávky můžete sledovat zde.

Víte, že...

kromě UltraEditu můžete objednat i další produkty?

TaskMatch™...

Produkty UltraEdit, UE Mobile a UEStudio nyní s technologií
TaskMatch™

Ceník produktů

UltraEdit (Windows)

UltraEdit je profesionální textový editor ideální pro psaní zdrojových souborů se zvýrazněním syntaxe a dalšími podpůrnými prostředky (text, HEX, HTML, XML, PHP, Java, Perl, Javascript, ...). Využijí jej především programátoři. Produkt zdarma zahrnuje aplikaci UltraCompare Lite.
 

UEm (UltraEdit pro USB flashdisky)

UE Mobile (UEm) můžete mít UltraEdit stále s sebou... Váš oblíbený editor upravený pro přenosná flash média a platformu PortableApps nezanechává žádné soubory nebo záznamy na hostitelském počítači, veškerá nastavení máte vždy při sobě.
 

UEStudio

UEStudio nabízí všechny funkce programu UltraEdit ve formě komplexního prostředí pro vývoj aplikací, údržbu databází nebo tvorbu webových prezentací. Produkt zdarma zahrnuje aplikaci UltraCompare Lite.
 

UltraCompare (Windows)

Několikrát oceněný program UltraCompare Professional umožňuje snadno porovnávat soubory a adresáře. Tento hodnotný nástroj ušetří čas především programátorům a systémovým administrátorům.
 

UCm (UltraCompare pro USB flashdisky)

UC Mobile můžete mít UltraCompare stále s sebou... Váš oblíbený nástroj upravený pro přenosná flash média a platformu PortableApps nezanechává žádné soubory nebo záznamy na hostitelském počítači, veškerá nastavení máte vždy při sobě.
 

UltraFinder (Windows)

UltraFinder je výkonný vyhledávací nástroj postavený na pokročilých vyhledávacích schopnostech produktu UltraEdit. Je využitelný jak pro lokální disky, tak pro síť i vzdálené servery. Vyhledává soubory obsahující dané řetězce, podle částečné shody názvu souboru, přípony, data, velikosti atd.
 
 

UltraSentry

Ideální nástroj pro osobní i firemní využití, to je zcela inovovaný produkt UltraSentry, aplikace navržená jako komplexní řešení bezpečnosti dat a dokumentů. Zatímco Digital Locker poskytuje bezpečné a šifrované úložiště pro nejdůležitější data, File Shredder umožňuje bezchybně bezpečné smazání nepotřebných nebo starých souborů s dokonalostí splňující i bezpečnostní požadavky armády.
 

UltraEdit/UEm Bundle

Koupíte-li UE Mobile (UEm) společně s UltraEditem, ušetříte 50% z ceny UE Mobile. Navíc získáte jedinečnou možnost mít svůj editor doma i na cestách!
 

UltraEdit/UltraCompare Bundle (Windows)

Pokud zakoupíte UltraEdit/UltraCompare Bundle (Windows), ušetříte celkem 18% z ceny samostatných produktů UltraEdit a UltraCompare pro platformu Windows!
 

UEm/UCm Mobility Bundle

Pokud zakoupíte UEm/UCm Mobility Bundle, ušetříte celkem 18% z ceny samostatných produktů UEm a UCm. Zároveň tím získáte dvojici účinných nástrojů, které můžete mít vždy s sebou!
 

UEStudio/UltraCompare Bundle

Koupíte-li UltraCompare Professional společně s prostředím UEStudio, ušetříte 23% z ceny samostatných produktů a získáte jedinečné řešení!