Stav objednávky

Stav objednávky můžete sledovat zde.

Víte, že...

kromě UltraEditu můžete objednat i další produkty?

TaskMatch™...

Produkty UltraEdit, UE Mobile a UEStudio nyní s technologií
TaskMatch™

Přehled produktů

Pro zobrazení podrobností vyberte název produktu, kategorie nebo platformy:

Produkty:

Kategorie:

Platformy:

Základní produkty - UltraSentry

 
 
v15.00

UltraSentry

Ideální nástroj pro osobní i firemní využití, to je zcela inovovaný produkt UltraSentry, aplikace navržená jako komplexní řešení bezpečnosti dat a dokumentů. Zatímco Digital Locker poskytuje bezpečné a šifrované úložiště pro nejdůležitější data, File Shredder umožňuje bezchybně bezpečné smazání nepotřebných nebo starých souborů s dokonalostí splňující i bezpečnostní požadavky armády.
 
 

Sady produktů

 
 

UEStudio Suite (UES/UC/UF/US)

Jediné plně integrované řešení svého druhu, to je UEStudio Suite obsahující čtyři výkonné aplikace od IDM: UEStudio, UltraCompare, UltraFinder a UltraSentry. Nákupem celé sady ušetříte 26% z ceny samostatných produktů.
 
 
 
 
 

UEStudio Suite (UES/UC/UF/US) + Mobility

Jediné plně integrované řešení svého druhu, to je UEStudio Suite + Mobility obsahující šest výkonných aplikací od IDM: UEStudio, UltraCompare, UltraFinder a UltraSentry a k tomu UEm a UCm. Nákupem celé sady ušetříte 41% z ceny samostatných produktů.
 
 
 
 
 

UltraSuite (UE/UC/UF/US)

Jediné plně integrované řešení svého druhu, to je UltraSuite obsahující čtyři výkonné aplikace od IDM: UltraEdit, UltraCompare, UltraFinder a UltraSentry. Nákupem celé sady ušetříte 30% z ceny samostatných produktů.
 
 
 
 
 

UltraSuite (UE/UC/UF/US) + Mobility

Jediné plně integrované řešení svého druhu, to je UltraSuite + Mobility obsahující šest výkonných aplikací od IDM: UltraEdit, UltraCompare, UltraFinder a UltraSentry a k tomu UEm a UCm. Nákupem celé sady ušetříte 47% z ceny samostatných produktů.