Stav objednávky

Stav objednávky můžete sledovat zde.

Přehled produktů

Pro zobrazení podrobností vyberte název produktu, kategorie nebo platformy:

Produkty:

Kategorie:

Platformy:

[Windows] [Linux] [Mac]

Základní produkty - Windows

 
 
v20.10
 
 

UEStudio

UEStudio nabízí všechny funkce programu UltraEdit ve formě komplexního prostředí pro vývoj aplikací, údržbu databází nebo tvorbu webových prezentací. Produkt zdarma zahrnuje aplikaci UltraCompare Lite.
 
 
 
 
 
v27.10
 
 

UltraEdit (Windows)

UltraEdit je profesionální textový editor ideální pro psaní zdrojových souborů se zvýrazněním syntaxe a dalšími podpůrnými prostředky (text, HEX, HTML, XML, PHP, Java, Perl, Javascript, ...). Využijí jej především programátoři. Produkt zdarma zahrnuje aplikaci UltraCompare Lite.
 
 
 
 
 
v20.20

UltraCompare (Windows)

Několikrát oceněný program UltraCompare Professional umožňuje snadno porovnávat soubory a adresáře. Tento hodnotný nástroj ušetří čas především programátorům a systémovým administrátorům.
 
 
 
 
 
v20.10

UltraFinder (Windows)

UltraFinder je výkonný vyhledávací nástroj postavený na pokročilých vyhledávacích schopnostech produktu UltraEdit. Je využitelný jak pro lokální disky, tak pro síť i vzdálené servery. Vyhledává soubory obsahující dané řetězce, podle částečné shody názvu souboru, přípony, data, velikosti atd.
 
 
 
 
 
 
v20.10

UltraFTP

Osobní FTP klient nejen k produktům UltraEdit a UltraCompare. Vysoce použitelný a výkonný nástroj UltraFTP nabízí plnou podporu konfigurace vzhledu, podporu relací a integraci s rozhraním operačního systému a produkty UltraEdit, UEStudio, UltraCompare a UltraFinder, čímž poskytuje bezproblémovou editaci a publikování na lokálních i vzdálených systémech s podporou protokolů FTP, SFTP a FTPS.
 
 

Sady produktů

 
 

UEStudio Suite (UES/UC/UF/UFTP)

Jediné plně integrované řešení svého druhu, to je UEStudio Suite obsahující čtyři výkonné aplikace od IDM: UEStudio, UltraCompare, UltraFinder a UltraFTP. Nákupem celé sady ušetříte 26% z ceny samostatných produktů.
 
 
 
 
 

UltraSuite (UE/UC/UF/UFTP)

Jediné plně integrované řešení svého druhu, to je UltraSuite obsahující čtyři výkonné aplikace od IDM: UltraEdit, UltraCompare, UltraFinder a UltraFTP. Nákupem celé sady ušetříte 30% z ceny samostatných produktů.