Stav objednávky

Stav objednávky můžete sledovat zde.

Víte, že...

kromě UltraEditu můžete objednat i další produkty?

TaskMatch™...

Produkty UltraEdit, UE Mobile a UEStudio nyní s technologií
TaskMatch™

Přehled produktů

Pro zobrazení podrobností vyberte název produktu, kategorie nebo platformy:

Produkty:

Kategorie:

Platformy:

[Windows] [Linux] [Mac]

Základní produkty - Windows

 
 
v16.20
 
 

UEStudio

UEStudio nabízí všechny funkce programu UltraEdit ve formě komplexního prostředí pro vývoj aplikací, údržbu databází nebo tvorbu webových prezentací. Produkt zdarma zahrnuje aplikaci UltraCompare Lite.
 
 
 
 
 
v23.20
 
 

UltraEdit (Windows)

UltraEdit je profesionální textový editor ideální pro psaní zdrojových souborů se zvýrazněním syntaxe a dalšími podpůrnými prostředky (text, HEX, HTML, XML, PHP, Java, Perl, Javascript, ...). Využijí jej především programátoři. Produkt zdarma zahrnuje aplikaci UltraCompare Lite.
 
 
 
 
 
v16.00

UltraCompare (Windows)

Několikrát oceněný program UltraCompare Professional umožňuje snadno porovnávat soubory a adresáře. Tento hodnotný nástroj ušetří čas především programátorům a systémovým administrátorům.
 
 
 
 
 
v16.00

UltraFinder (Windows)

UltraFinder je výkonný vyhledávací nástroj postavený na pokročilých vyhledávacích schopnostech produktu UltraEdit. Je využitelný jak pro lokální disky, tak pro síť i vzdálené servery. Vyhledává soubory obsahující dané řetězce, podle částečné shody názvu souboru, přípony, data, velikosti atd.
 
 
 
 
 
v15.00

UltraSentry

Ideální nástroj pro osobní i firemní využití, to je zcela inovovaný produkt UltraSentry, aplikace navržená jako komplexní řešení bezpečnosti dat a dokumentů. Zatímco Digital Locker poskytuje bezpečné a šifrované úložiště pro nejdůležitější data, File Shredder umožňuje bezchybně bezpečné smazání nepotřebných nebo starých souborů s dokonalostí splňující i bezpečnostní požadavky armády.
 
 

Verze pro přenosné disky

 
 
v23.20
 
 

UEm (UltraEdit pro USB flashdisky)

UE Mobile (UEm) můžete mít UltraEdit stále s sebou... Váš oblíbený editor upravený pro přenosná flash média a platformu PortableApps nezanechává žádné soubory nebo záznamy na hostitelském počítači, veškerá nastavení máte vždy při sobě.
 
 
 
 
 
v16.00
 
 

UCm (UltraCompare pro USB flashdisky)

UC Mobile můžete mít UltraCompare stále s sebou... Váš oblíbený nástroj upravený pro přenosná flash média a platformu PortableApps nezanechává žádné soubory nebo záznamy na hostitelském počítači, veškerá nastavení máte vždy při sobě.
 
 

Sady produktů

 
 

UEStudio Suite (UES/UC/UF/US)

Jediné plně integrované řešení svého druhu, to je UEStudio Suite obsahující čtyři výkonné aplikace od IDM: UEStudio, UltraCompare, UltraFinder a UltraSentry. Nákupem celé sady ušetříte 26% z ceny samostatných produktů.
 
 
 
 
 

UEStudio Suite (UES/UC/UF/US) + Mobility

Jediné plně integrované řešení svého druhu, to je UEStudio Suite + Mobility obsahující šest výkonných aplikací od IDM: UEStudio, UltraCompare, UltraFinder a UltraSentry a k tomu UEm a UCm. Nákupem celé sady ušetříte 41% z ceny samostatných produktů.
 
 
 
 
 

UltraSuite (UE/UC/UF/US)

Jediné plně integrované řešení svého druhu, to je UltraSuite obsahující čtyři výkonné aplikace od IDM: UltraEdit, UltraCompare, UltraFinder a UltraSentry. Nákupem celé sady ušetříte 30% z ceny samostatných produktů.
 
 
 
 
 

UltraSuite (UE/UC/UF/US) + Mobility

Jediné plně integrované řešení svého druhu, to je UltraSuite + Mobility obsahující šest výkonných aplikací od IDM: UltraEdit, UltraCompare, UltraFinder a UltraSentry a k tomu UEm a UCm. Nákupem celé sady ušetříte 47% z ceny samostatných produktů.