Stav objednávky

Stav objednávky můžete sledovat zde.

Víte, že...

kromě UltraEditu můžete objednat i další produkty?

TaskMatch™...

Produkty UltraEdit, UE Mobile a UEStudio nyní s technologií
TaskMatch™
 
UEStudio
    Kompatibilní s Windows Vista / XP / 2000

UEStudio '15

 
platforma nové generace, která změní způsob vaší práce
v20.10
 
UEStudio spojuje všechny schopnosti UltraEditu s výkonným integrovaným vývojovým prostředím. Ať už jednoduše editujete text, vytváříte aplikace, udržujete databáze nebo vytváříte webové prezentace, senzační řada schopností inovujících UEStudio nabízí funkčnost plnohodnotného IDE za nepřekonatelnou cenu.

O programu...

UEStudio je ideálním řešením pro...

webové vývojáře
 
systémové administrátory
 
náročné uživatele
 
příležitostné programátory
 
vývojáře aplikací

Informace pro nové uživatele

Informace pro stávající uživatele

Důležitým prvkem každého integrovaného vývojového prostředí (IDE) je programátorský editor nebo editor kódu. Ten slouží jako základ každého IDE. UEStudio je postaveno na základech uznávaného editoru UltraEdit. Ten jako páteř celého IDE zachovává mnohokrát prověřený standard a stabilitu, diky čemuž je právem považován za nejběžnější a nejpoužívanější programátorský editor.
Díky výkonnosti UltraEditu ho již mnoho vývojářů používá jako IDE a zasílá mnoho podnětů a návrhů na rozšíření jeho funkčnosti. Spolu s těmito požadavky, našimi vlastními myšlenkami a nápady a s konceptem mnohostranného IDE, pro které jsme se rozhodli, se rozvíjí výkonná aplikace s novými schopnostmi a rysy, jako je například nativní podpora vícenež třiceti populárních překladačů, integrovaný systém řízení verzí (CVS), vestavěný prohlížeč tříd, inteligence jazyka (např. Intellisense), převaděč projektů, balíčkovací systém nebo integrovaný debugger a mnoho dalších prvků.