Notice: Undefined index: us in /srv/www/virtuals/net/podhart/ue/pages/produse.page.php on line 9
| ultraedit.cz

Stav objednávky

Stav objednávky můžete sledovat zde.

Víte, že...

kromě UltraEditu můžete objednat i další produkty?

TaskMatch™...

Produkty UltraEdit, UE Mobile a UEStudio nyní s technologií
TaskMatch™
Co dostanete, když spojíte nástroj pro bezpečné mazání souborů, prostředek pro úklid disku a manažer bezpečnosti osobního počítače? To je UltraSentry - tři hodnotné nástroje v jednom!

O programu...

Bezpečné mazání složek a souborů, mazání historie webového prohlížeče, čištění registrů a další

UltraSentry bezproblémově spolupracuje s UE a UES a vaše zacházení se soubory se tak stává bezpečným a plně automatizovaným!
Můžete nakonfigurovat UltraEdit a UEStudio tak, aby bezpečně odstraňovaly dočasné soubory po editaci a stejně tak i zdrojové soubory po zašifrování. Vše lze bezproblémově a plně automaticky nastavit jednoduchým zaškrtnutím v konfiguračním dialogu.

Informace pro nové uživatele

Informace pro stávající uživatele

 
Kromě bezpečného odstraňování souborů a složek UltraSentry nabízí čištění disku, vybraných částí registrů a pokročilou bezpečnost prohlížeče! UltraSentry může běžet jako služba, podle potřeby nebo plánovaně po odhlášení nebo restartu. Nabízí průvodce pro téměř jakoukoliv čistící operaci dle vašeho přání. Ať už jen jednoduše čistí zbytky dočasných souborů nebo bezpečně odstraňuje důvěrná data z celé armády vyřazovaných počítačů, je UltraSentry bezpečnostním řešením za výjimečnou cenu.

UltraSentry odstraňuje data podle standardů Ministrerstva obrany USA

UltraSentry je navrženo tak, aby odstraňování souborů a složek bylo v souladu s bezpečnostními standardy Ministerstva obrany USA, proto je označováno jako čistící aplikace armádního stupně. Co to znamená? Mnoho elektronických souborů a dat je vysoce citlivých nebo soukromých a pokud jsou smazány běžným způsobem, ve skutečnosti stále zůstávají na disku a jsou obnovitelné nebo komukoliv přístupné. UltraSentry toto riziko odstraňuje opakovaným přepisováním dat mazaného souboru, čímž kompletně odstraňuje stopy citlivých dat, která jsou pak naprosto neobnovitelná. Tento postup, kterým jsou data přepisována, je v souladu se standardy amerického Ministerstva obrany, je to tedy stejný postup, který americká armáda a vláda používá při mazání vysoce tajných nebo interních elektronických informací.

UltraSentry – tři aplikace za cenu jediné

3in1
Naplánujte služby UltraSentry tak, aby střežily váš počítač a citlivé soubory, a chraňte svoje soukromí, když jste pryč. Nastavte si nabízené profily (Total System Scrub, Log-off Clean up, Privacy Guard), aby byla kompletně vymazána nejen historie webového prohlížeče, ale i položky v registrech, odkládací soubor a volný prostor na disku, kde by mohly být známky po naposledy použitých dokumentech, historie hledání nebo smazané zprávy elektronické pošty.
UltraSentry spojuje nejlepší schopnosti dostupné v nástrojích pro mazání a rozšířenou sadu příkazů, které jsou potřebné k zajištění celkové počítačové bezpečnosti a soukromí. To vše od společnosti, která už celé desetiletí buduje dobrou pověst pro kvalitní software, špičkovou podporu a odpovídající cenovou politiku.

Průvodce UltraSentry dělá čistící operace jednoduchými a rychlými

Výkonný průvodce obsahuje intuitivní rozhraní s volbami od základních po pokročilé operace. Některé z nich obsahují:
Application cleaning – čištění aplikací pro více než 40 programů pod Windows:
Application cleaning
Browser cleaning – čištění webového prohlížeče pro všechny populární prohlížeče:
Browser cleaning
Secure email clean-up – bezpečný úklid elektronické pošty pro aplikace Outlook, Outlook Express, Eudora a Thunderbird:
Secure email clean-up
Secure file deletion – bezpečné mazání souborů z Microsoft Office včetně integrace:
Secure file deletion

Přednastavené profily vám umožní nainstalovat, nastavit… a zapomenout

Je to snadné! UltraSentry poskytuje přednastavené nebo uživatelské profily, které můžete nastavit tak, aby se spouštěly denně, každý týden, měsíčně nebo po systémových událostech, jako je přihlášení, odhlášení nebo restart.

Jednoduché intuitivní rozhraní pro výkonný bezpečnostní program

Program UltraSentry je vytvářen s důrazem na snadné používání.