Stav objednávky

Stav objednávky můžete sledovat zde.
 
TaskMatch™ Environments

... ovládněte plně výkon UltraEditu a UEStudia ...

 
UltraEdit a UEStudio nyní poskytují sadu volitelných nastavení editačního prostředí. Každé uspořádání prostředí se skládá z volitelného nastavení pro menu, nástrojové lišty a rozložení nástrojových panelů na pracovní ploše tak, jak to odpovídá právě řešené úloze... proto označení TaskMatch™.
Každé TaskMatch™ nastavení je pro uživatele ideálním prostředkem umožňujícím co nejefektivněji pracovat na dané úloze a tím podstatně zvyšovat produktivitu.
K dispozici je šest předdefinovaných TaskMatch™ nastavení, proto můžete začít UltraEdit a UEStudio používat od prvního dne tak, jako kdybyste s nimi pracovali léta. Samozřejmě můžete vytvářet svoje vlastní nastavení prostředí kdykoliv pomocí uložení momentálního stavu.

Předdefinovaná TaskMatch™ nastavení:

 
Notepad Replacement - Náhrada za poznámkový blok poskytuje základní sadu nástrojů pro editaci a manipulaci s textovými soubory různého obsahu a velikosti. Zahrnuje vyhledávání a nahrazování v souborech, schopnost otevírat soubory velikosti do a nad 4GB, konverze různých souborových formátů a další funkce.
 
Web Developer - Umožňuje vývoj v řadě jazyků jako PHP, CSS, HTML, ASP, JavaScript, Perl a další. Editace a ukládání vzdálených souborů, management souborů pomocí projektů, přepínání zobrazení mezi textem a HTML, atd.
 
System Administrator - Nastavení pro systémové administrátory je vhodné pro automatizace, přístup pomocí FTP/SFTP a Telnet/SSH. Zahrnuje konverze různých souborových formátů, automatizaci pomocí skriptů a maker, automatickou aktualizaci změněných souborů a další.
 
Technical Writer - Poskytuje užitečné nástroje pro editaci více souborů současně, dokonce i editaci souborů větších než 4GB. Obsahuje použití testových šablon, nástrojů pro vyhledávání a nahrazování v souborech, dokovaný panel s historií operací se schránkou, možnost editace ve sloupcovém režimu a další funkce.
 
Power User - Speciální nastavení pro zkušené uživatele, kteří vyžadují výkonné editační funkce a nástroje pro pokročilou editaci nejrůznějšího typu úloh. Zahrnuje zvýraznění syntaxe, makra a skripty, dokovatelný seznam funkcí, schopnost porovnávání souborů, použití projektů a další.
 
Programmer/Developer - Nastavení určené pro programátory a vývojáře, kteří potřebují vysoce sofistikovaný editor jako vývojovou platformu s pokročilými programovacími nástroji. Toto nastavení obsahuje zvýraznění syntaxe a skládání kódu, makra a skripty, dokovatelný seznam funkcí a další.
 
 
 
Create Your Own - Základní filozofií vývoje produktů IDM Computer Solutions je flexibilita, všestrannost a výkonnost. Proto máte možnost upravit kterékoliv z nastavení nebo vytvořit svoje vlastní!
 
Souhrn všech nastavení TaskMatch™ poskytuje dynamickou a volitelnou infrastrukturu umožňující vysokou produktivitu a efektivitu při plnění každého úkolu. Dalším krokem je možnost upravit si kterékoliv ze základních nastavení podle svého, případně vytvořit svoje vlastní pro další specifické úkoly pomocí uložení stávajícího nastavení a rozložení nástrojů.
Nezáleží na tom, jestli pracujete s obyčejným textem nebo zdrojovým kódem v C/C++, PHP, XML, HTML, s metadaty, zkratkami, identifikátory, operátory, písmeny, číslicemi, podtržítky nebo hexadecimálními daty - TaskMatch™ vám poskytuje ty nejlepší nástroje k použití.
Malá písmena, velká písmena, jména objektů, rezervované názvy a klíčová slova, rozvržení a šablony... žádný problém. Při zpracování textu můžete narazit na mnoho úkolů, ale máte TaskMatch™ - jediné snadné řešení!
Když se zamyslíte, zjistíte, že textové editory stojí za softwarem, který používáte, za webovými stránkami, které navštěvujete, za knížkami, které čtete, za návody a příručkami ke zboží, které si kupujete, atd. Pokud potřebujete textový editor, tak proč používat něco jiného a ne to nejlepší? Vyzkoušejte UltraEdit a UEStudio ještě dnes!