Stav objednávky

Stav objednávky můžete sledovat zde.

Aktivace produktu

Úvodní informace

Následující průvodce by měl přiblížit postup aktivace produktů s novým typem aktivačních informací, tj. UC v8.xx+ a UE v17.xx+. Jako příklad je použita aktivace UltraCompare Professional v8.00.

Otevření aktivačního dialogu

Pokud spustíte produkt, který není aktivován, objeví se panel s informací o počtu zbývajících dnů zkušební doby. Aktivační dialog vyvoláte stisknutím tlačítka Register 1.:
Trial Period Expiring
 
Aktivační dialog lze vyvolat i z hlavního menu pomocí Help → Register/Activate... 2. :
Help → Register/Activate...
 

Aktivační dialog

Vlastní aktivace produktu probíhá pomocí Internetu. V aktivačním dialogu je třeba vyplnit License ID a Password 3.. Tyto dva údaje uživatel obdrží po uhrazení registračního poplatku. V případě, že připojení k Internetu využívá proxyserver, je třeba jej nastavit 4.. Pokud není připojení k Internetu k dispozici vůbec, je možné provést Offline Activation pomocí tlačítka 5.:
Internet Activation
 

Nastavení proxy

Pro nastavení proxyserveru je třeba zadat adresu (doménový název nebo IP adresu) a port 6.:
Proxy Settings
 

Aktivace bez přístupu k Internetu

Při offline aktivaci program vygeneruje dva uživatelské kódy 7., které je třeba odeslat e-mailem. V odpovědi obdržíte dva autorizační kódy, které se zadají do příslušných polí 8. a aktivace se dokončí tlačítkem Activate 9.:
Offline Activation
 

Dokončení internetové aktivace

Pokud máte přístup k Internetu, postačí v aktivačním dialogu stisknout tlačítko Activate 10.:
Activate
 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Chybou v registračním systému IDM se po aktivaci v About Boxu objevuje nesprávné jméno uživatele, na kterého je produkt registrován. Na opravě se pracuje.